Deniz Ülke Arıboğan, Aksaz Deniz Üssündeydi !

0
562

(TCG Giresun gemisi ziyareti)

Eğitim sonrası üs’te bulunan TCG Giresun gemisini ziyaret eden Deniz Ülke Arıboğan, Harp Akademilerinden öğrencisi ve geminin komutanı olarak atanan Albay Haşim Türker ile karşılaşmasından duyduğu memnuniyeti ve Öğrencileri ile duyduğu gururu  dile getirdi.

( Harp Akademilerinden öğrencisi TCG Giresun savaş gemisi komutanı olarak atanan Haşim Türker ile.)

TCG Giresun gemisindeki programın artından SAT Komandolarımızın eğitime gelen çok uluslu güce bağlı misafir askerler için organize edilen deniz haydutluğu örnek kurtarma operasyonunu Güney Deniz Grup Komutanı Amiral Ömer Bayram Çetin ile birlikte TCG Akar Lojistik gemisinden Aksaz açıklarından takip etti.

(TCG Akar Lojistik Savaş gemisi)

 

 

 

Yasal Uyarı: Tüm yayın hakları Prof.Dr.Deniz Ülke Arıboğan’a ait bu değerlendirme yazısı yazılı, görsel, internet medya organları tarafından sadece kaynak gösterilerek ve içerik değişimi yapılmadan kullanılabilir. Kullanılacak internet medyası sayfalarında mutlaka bu sayfaya link verilerek kullanılmalıdır. Kaynak gösterilmeden, içerik değişimi ve kısaltma yapılan haber ve diğer bilgilendirme çalışmaları için yasal haklar saklı tutulacaktır.