BiLGi Genç Sosyal Girişimci Ödülleri sahiplerini buldu!

0
420

BiLGi Genç Sosyal Girişimci Ödülleri sahiplerini buldu!

İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin öncülüğünü üstlendiği ve International Youth Foundation (Uluslararası Gençlik Vakfı), Sylvan/Laureate Foundation (Sylvan/Laureate Vakfı) ve Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı (TEGV)’nın iş birliği ile gerçeğe dönüştürülen BİLGİ Genç Sosyal Girişimci Ödülleri’nde en başarılı projeler belli oldu.

 

Deniz Ülke Arıboğan açılış konuşmasında finale kalıp ödüle layık görülen gençler ve projelerinin önemine dikkat çekerek sosyal girişimciliğin gençler arasında yaygınlaşmasının ne kadar önemli olduğuna bir kez daha vurgu yaptı. Deniz Ülke Arıboğan konuşmasını topluma yaptıkları katkılardan ötürü gençlere teşekkür ederek bitirdi.

 

 

Deniz Ülke Arıboğan aynı zamanda gecede finale kalan gençlerden biri olan 23 yaşındaki Değişim Liderleri Derneği kurucusu Nazlı Özgan’a ” Genç Kadınların Gelişimine Katkı ” projesinin ödülünü de takdim etti.

 

 

Ödül töreni sonrası Deniz Ülke Arıboğan ve projeyi himaye eden diğer kuruluşların yöneticleri ödül alan gençler ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdiler.

BİLGİ Genç Sosyal Girişimci Ödülleri bu sene toplamda 69 başvuru arasından seçilen 10 genç sosyal girişimci iki farklı seçici kurulun kararıyla belirlendi. BiLGi Genç Sosyal Girişimci ödülleri ile ilgili tüm detaylara bilgiggo.org adresinden ulaşabilirsiniz.